KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16463150
nr 1646 3150
Pontus Löberg
(1935-2005), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad, daterad a tergo 1942. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 32x39-35x44 cm
Pontus Löberg, svensk bildkonstnär född 1935, död 2005.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:05:37
30/9 17:51:13
200 kr
30/9 18:25:59
Pontus Löberg
Läs mer om Pontus Löberg