KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16364305
nr 1636 4305
Per Ã…kered
(f. 1924), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Gäss och Havsörnen. Signerad. Olja på duk, 29x100 cm, yttermått inklusive ram: 48x118 cm
Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:35:17
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr