KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12257096
nr 1225 7096
Oljemålningar
2 st, Patric Anderson, "Alienation relation" 1990, Signerade. Olja på duk, 46x38 & 82x65
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:14:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)