KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 7446306

nr 744 6306

Oljemålningar

2 st, omkring 1900, Landskapsmotiv med bla slott, 25 x 45

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 februari 2012
kl 18:40:42