KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12968368

nr 1296 8368

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Kvinna & räv. Signerade. Olja på pannå, 12x23 & 18x8 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 december 2019
kl 19:42:29

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg