KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12746242

nr 1274 6242

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Ryssland, stilleben med böcker. Monogramsignatur & Vadim, daterad 1993. Olja på duk, 35x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 9 september 2019
kl 19:20:05