KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12825446

nr 1282 5446

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad Schjelderup. Olja på pannå 35x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:27:14