KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13767246
nr 1376 7246
Oljemålningar
5 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerade. Olja på pannå, 24x17 - 36x30 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:20:49
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr