ART / Oil paintings / Oil paintings 12609484
nr 1260 9484
OIL PAINTINGS
3 pcs, unidentified artist. No signature, Marilyn. Oil on canvas, 50x50,
3 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Marilyn. Olja på duk, 50x50
SEK 200
Monday June 10 2019
at 19:01:50
100 kr
150 kr