KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13835369
*
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:43:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 11:56:06
1
600 kr
7/3 19:31:55
2
Vinnande bud
8/3 20:36:44
3
800 kr
8/3 20:36:48
2
900 kr (Budbetjänt)
8/3 20:38:12
3
1.000 kr
8/3 20:38:12
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:14
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/3 11:56:06 | 1 | 600 kr |
| 7/3 19:31:55 | 2 | Vinnande bud |
| 8/3 20:36:44 | 3 | 800 kr |
| 8/3 20:36:48 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 8/3 20:38:12 | 3 | 1.000 kr |
| 8/3 20:38:12 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:14



