KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12343060

nr 1234 3060

Maja Holtermann-Bergh

(1899-1993), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Signerad a tergo, Olja på papp pannå 24x28 cm. Olja på pannå 45x37 cm

Maja Holtermann-Bergh, svensk målare född 1899, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:10:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maja Holtermann-Bergh

Läs mer om Maja Holtermann-Bergh