KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 10515062
nr 1051 5062
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålningar, 2 st. Lars Tärning (f. 1945), Stockholmsmotiv, signerade och daterade, -89 /-94, 22x31 + 32x23
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:11:30
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv