KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17514482
nr 1751 4482
Johnny Millar
(1855-1939), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad, daterad 1910, landskap. Olja på duk, 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 59x76
Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:35:57
100 kr