KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15264154
nr 1526 4154
Oljemålningar
2 st, Jan Lagerqvist, blommor. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 23x23 - 27x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:34:52
400 kr
450 kr
500 kr