KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15763166
nr 1576 3166
Oljemålningar
2 st, Irma Vikström. Signerad, daterad 1910, Stilleben. Olja på duk, 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:44:03
700 kr
800 kr