KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15126307
nr 1512 6307
Oljemålningar
ett par, porträtt, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 49x37 cm, yttermått inklusive ram: 57x47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:44:52
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)