KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15804265
nr 1580 4265
Oljemålningar
ett par, Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 75x55 cm, yttermått inklusive ram: 80x61 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:34:33
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr