KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17493517
nr 1749 3517
Ethel Fladstad
(1922-2004), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Sommarblommor. Signerade. Olja på pannå, 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 24x30
Ethel Fladstad, svensk bildkonstnär född 1922, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:11:33
2/12 01:14:16
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ethel Fladstad
Läs mer om Ethel Fladstad