KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12308050

nr 1230 8050

Carl Kaldén

(1877-1963), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Carl Kaldén (1877-1963), Sverige. Bellevue. Signerad. Olja på pannå, 36x46 cm, oramade

Carl Kaldén, född 1877, död 1963, svensk målare och konsthantverkare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:32:56

14/1 18:03:36 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Carl Kaldén

Läs mer om Carl Kaldén