KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914491
nr 1291 4491
Oljemålningar
2 st, Carl Julius, Kustmotiv, Signerad. Olja på duk, 37x46 & 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:23:24
100 kr
200 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)