KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12644270

nr 1264 4270

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålningar, + bok, 3 + 1 delar, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Signerade. Olja på pannå, Ukraina/Sverige. Motivet: 22x18 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:07:08

2/7 14:04:47 1      Vinnande bud

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik