KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14313415
nr 1431 3415
Bertil Widbrant
(f. 1914), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade, fåglar. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x65cm
Bertil Widbrant, född 1914 i Malmö, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:12:33
15/11 17:57:47
Bertil Widbrant
Läs mer om Bertil Widbrant