KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15124116

nr 1512 4116

Oljemålningar

2 st, B V Rehnberg. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 40x57-40x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 december 2022
kl 20:59:54