KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12769461
nr 1276 9461
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålningar, 4 st, Signerad. Olja på pannå, Motivet: 16x12 ca + bok
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:42:15
23/9 19:22:53
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik