KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14188379
nr 1418 8379
Anders Sköld
(f. 1968), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Triptyk, Kustmotiv, Öland. Signerad, daterad -86. Olja på duk, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm (triptyk, totalt ca 24x87 cm)
Anders Sköld, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:20:13
600 kr
900 kr