KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15028155
nr 1502 8155
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Fiolspelande man. Signerad. Olja på pannå, 50x61 cm oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:48:17
14/11 19:41:36
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja