KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072083

nr 1407 2083

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Zoia Krukowskaja (1903-1999), Sverige. Blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:29:00

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja