KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13174010

nr 1317 4010

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 80x50 cm

Utrop:

8.000 kr

Såld:

8.400 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:13:11

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja