ART / Oil paintings / Oil painting 15781039
nr 1578 1039
OIL PAINTING
Yvonne Sörensen Björud, "Slava Ukraina". Signed, dated YSB 22 samt a tergo. Oil on canvas, 50x40 cm, unframed. Skänkt av konstnären,
Yvonne Sörensen Björud, "Slava Ukraina". Signerad, daterad YSB 22 samt a tergo. Olja på duk, 50x40 cm, oramad. Skänkt av konstnären
1000
SEK 1100
Monday November 13 2023
at 16:39:00
hidden*
100 kr
150 kr (Robot)
200 kr
250 kr (budbetjänt)
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren