KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12246006

nr 1224 6006

Yuri Siomash

(1948-2010), Ukraina

Oljemålning, Yuri Siomash (1948-2010), Ukraina. Stilleben. Signerad a tergo samt monogramsignatur, 1986. Olja på duk på pannå, 85x64 cm, katalog medföljer

Yuri Siomash, ukraninsk bildkonstnär född 1948, död 2010.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:39:53

10/12 18:31:45 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 10 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Yuri Siomash

Läs mer om Yuri Siomash