KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12246006

nr 1224 6006

Yuri Siomash

(1948-2010), Ukraina

Oljemålning, Yuri Siomash (1948-2010), Ukraina. Stilleben. Signerad a tergo samt monogramsignatur, 1986. Olja på duk på pannå, 85x64 cm, katalog medföljer

Yuri Siomash, ukraninsk bildkonstnär född 1948, död 2010.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:39:53

10/12 18:31:45 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 10 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Yuri Siomash

Läs mer om Yuri Siomash