KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719086
nr 1471 9086
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 70. Olja på duk, 71x83cm, yttermått inklusive ram: 75x87cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:16:47
24/5 14:20:05
100 kr
29/5 20:18:39
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund