KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036056

nr 1703 6056

Wim van Norden. Signerad. Olja på duk, väg, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 56x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:28:28