KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12357392

nr 1235 7392

Willy Kaufman, Sydländskt motiv, signerad. Olja på pannå, 59x79

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:38:59

17/2 12:12:51 1      100 kr
18/2 20:24:22 2      Vinnande bud