KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732041

nr 1373 2041

Willie Weberg

(1910-1995), Sverige

Oljemålning, Willie Weberg (1910-1995), Sverige. Signerad, "Stadsbild Stockholm". Olja på duk, 62x79cm

Konditionsrapport: krackeleringar

Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:28:59

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Willie Weberg

Läs mer om Willie Weberg