KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099075

nr 1409 9075

William Avar

(1917-2012), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -87, komposition. Olja på duk, 48x58, yttermått inklusive ram: 62x72 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:49:13

2/8 15:49:39 1      Vinnande bud

William Avar

Läs mer om William Avar