KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308043

nr 1230 8043

Wilhelm "Wille" Sjöholm (1903-1974), Flanörer på Skeppsbron, Stockholm, 1952, Signerad. Olja på duk, 117x198

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:44:48

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm