KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343387

nr 1234 3387

Wilhelm Tupy

(1875-1972), Österrike

Oljemålning, Wilhelm Tupy (1875-1972), Österrike. Torghandel vid kanal, ej ram, Signerad. Olja på duk, 36x44

Wilhelm Tupy, österrikisk bildkonstnär född 1875, död 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:01:27

7/2 16:14:15 1      150 kr
11/2 17:40:59 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Wilhelm Tupy

Läs mer om Wilhelm Tupy