KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306061
nr 1630 6061
Wilhelm Matton
(1901-1971), Sverige
Oljemålning, Signerad, Husar. Olja på pannå, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Wilhelm Matton, svensk bildkonstnär född 1901, död 1971.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:18:44
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Wilhelm Matton
Läs mer om Wilhelm Matton