KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385277
nr 1338 5277
Wilhelm Gernandt, Båtar i månsken, Signerad. Olja på duk, 34x44 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:08:53
500 kr
600 kr