KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12418386
nr 1241 8386
Wilhelm Behm
(1859-1934), Sverige
Oljemålning, Landskap med vattendrag, signerad. Olja på duk, 31x40
Wilhelm Behm, svensk målare född 1859, död 1934.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:15:43
300 kr
450 kr