KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376113
nr 1237 6113
WF Smith, Stadsmotiv, signerad. Olja på duk, 40x30
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:08:45
100 kr
200 kr