KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948519
nr 1294 8519
Walter Sundman
(1908-1963), Sverige
Oljemålning, W Sundman, blomsterstilleben, signerad. Olja på pannå, 40x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:18:47
2/12 13:37:29
100 kr
2/12 17:21:03
Walter Sundman
Läs mer om Walter Sundman