KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193390
nr 1419 3390
W Stone. Signerad, landskap. Olja på duk, 41x65cm, yttermått inklusive ram: 62x82cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:13:29
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr