KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385554

nr 1338 5554

Walter Liljenberg

(1917-1984), Sverige

Oljemålning, W Liljenberg, Sträckande svandar. Signerad. Olja på duk, 31x88 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:24:44

Walter Liljenberg

Läs mer om Walter Liljenberg