KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861126
nr 1286 1126
Vivi Sylvén
(f. 1937), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 41x36 cm, oramad
Vivi Sylvén, svensk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:32:19
100 kr
200 kr