KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15206359

nr 1520 6359

Violet Tengberg, Signerad, Komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x35 ca

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:46:07