KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12253609

nr 1225 3609

Villgodt Lundgren

(1849-1911), Sverige

Oljemålning, Villgodt Lundgren (1849-1911), Sverige. Insjölandskap med björkar. Signerad. Olja på duk, 55x43 cm

Villgodt Lundgren, svensk bildkonstnär född 1849, död 1911.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:40:04)
Uppdatera
Visning

fredag 14/12, lördag 15/12, söndag 16/12 och måndag 17/12

Auktionen
avslutas:

måndag 17 december kl 18:26:03

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Villgodt Lundgren

Läs mer om Villgodt Lundgren