KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14408246

nr 1440 8246

Viktor Pavlovich Baturin (1863-1938), Landskap med vatten signerad. Olja på pannå, 17x28, yttermått inklusive ram: 23x35 cm

måndag 20 december 2021
kl 20:15:17