KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145029
nr 1414 5029
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 72x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:23:37
150 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona