KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914354

nr 1391 4354

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Oljemålning, Veikko Aaltona (1910-1990), Finland. Signerad, fjällmotiv. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 66x57cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:00:03

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona